Aston Villa dar nėra gavusi kortelės šiame čempionate, o kovoje prieš Evertoną, kuri turėtų būti ganėtinai nervinga ir atkakli taip pat nesitiki, kad bus parodyta, nes teisėjas Oliveris tikrai yra aukšto lygio arbitras, kortelių nemėgstantis dalinti, o tuo labiau lentelės vidutiniokų/autsaiderių rungtynėse, kurios turi minimalią reikšmę šiuo etapu. Everton sugebėjo pats vienas permušti totalą jau pirmose rungtynėse susirinkdama ir buvo nubausta raudona kortele, o ganėtinai agresyvus žaidimas gali padaryti daug bėdų ateityje, kai prasidės nuobaudos. Manyčiau Everton ir toliau nekeis žaidimo stiliaus, tačiau išmušti iš vėžių tokį teisėją tikrai reikės pasistengti, o žiūrint į jo sprendimų priėmimą, manau klausimų komandoms daug nekils ir kortelių neteks rodyti.
- Balsų: 2
Komentarai (0)