Wolves už poros dienų laukia kelionė į Italiją. Vilkai dar varžosi Europos lygos kvalifikacijoje, todėl ši išvyka jiems tikrai svarbi. Kaip bebūtų, naivu tikėtis, kad rungtynės su velniais bus nustumtos šalimais. Pirmose rungtynėse Wolves, asmeniškai man, nieko ypatingo neparodė. Daug laiko buvo žaidžiama be kamuolio, visas veiksmas vyko gynyboje, o atakos susidarė tik iš Leicester futbolininkų klaidų arba poros greitesnių kontratakų.
United namuose nunešė Chelsea 4:0. Žmonės šnekėjo, kad velniams sekėsi ir t.t., bet nemanau, kad nugalėtojai gali būti teisiami. Chelsea buvo aktyvūs, kelis kartus stipriai grasino DDG, kuris ir pats gelbėjo vartus ir skersiniai gelbėjo visai komandai. Gynybos grandis pasikeitusi, todėl laikui bėgant laukiu vis daugiau stabilumo. Maguire pabrėžė, kad dabar pagrindinis tikslas - tvirta gynyba. Net ir prie rezultato 3:0 velniai stengėsi koncentruotis į gynybą.
Wolves žaidimas prasideda nuo gynybos, todėl nemanau, kad United judės taip lengvai, kaip judėjo prie šviežios Chelsea gynybos. Wolves žaidimas su Leicester nepaliko didelio įspūdžio, nesimatė jokios kūrybos puolimo grandyje. Apie United spręsti iš pergalės prieš CFC kol kas neverta, kardinalūs pasikeitimai sudėtyje įnešė naujų vėjų, su kuriais OGS reikia susidirbti. Laukiu klampių, nerezultatyvių rungtynių.
- Balsų: 6
Komentarai (0)