Kai nukrito Olympiacos fora susigundziau paimti. Zalgiris siuo metu zaidzia gerai, del to nesigincyju, tik noriu pastebeti viena aspekta. Zalgiryje si sezona matau viena problema, tai yra jie nemoka tvarkyti su itampa, del to turime siais metais daug pralaimejimu namie, t.y kai is Zalgirio tikisi laimeti jie nezaidzia savo zaidimo, buna susikaustimas, pasiberia klaidos. Zalgiris pradejo gerai zaisti, kai jau buvo sumazejusios viltys patekti i top8, tai yra itampa siek tiek atslugo. Sutriuskino Gran Canaria, Darussafaka na ir ka? Tai komandos autsaideres, kurios neturi motyvacijos kautis jau eurolygoje. Kazkaip stebuklingai nugalejo Maccabi, kuris neislaike susikaupimo rungtynese. Sio penktadienio mace viskas bus kitaip, susikaupimas maksimalus, nes olympiacosui tai zutbutines runtynes, bus maksimali koncentracija ir sirgaliu palaikymas, bei noras revansuotis uz praeitu metu playoff nesekme. O i zalgirio zaidima turetu grizti itampa, nes vel atgaivino rimtas viltis patekti i top8.
Olympiacos praeita savaite triuskinamai pralaimejo Gran Canaria,kai pries tai namie 20 tasku iveike Bayern, komanda tiesiog neatlaike dveju rungtyniu per savaite eurolygos tempo, veliau savaitgali tiesiog nuslave Panionios 36 tasku skirtumu.
Sios rungtynes kaip mazas finalas abiems komandos, todel nusiteikimas bus maksimalus, imu siemininkus, nes Zalgirio akcijos yra pervertintos.
- Balsų: 17
Komentarai (3)