Niekaip nematau kaip traumu nukamuota Baskonia komanda galetu mesti rimta isuki Real Madrid komandai 2 dienos po sunkios keliones i Graikija kur buvo palikta tona jegu ir dusios... Real Madrid turi labai daug parako puolime i kuri Baskonia tures atasakyti savo puolimu kuris su visom traumom vargu ar sugebes atsimusineti. Real pasikapojo namuose pries Milano ekipa, bet tai buvo begti ir mesti varzybos kur gynyboje pastangu nelabai ir buvo, Real turejo begti didinti tempa kadangi vienu metu ju deficitas sieke -19... Real pasivijo savo varzovus su 0 pastangu gynyboje, bet geresniu pataikymu, tuo tarpu Baskonia turejo -22 pries Panathinaikos kuriuos pasivijo guldydami galvas ant gynybos kas turejo sita menka rotacija stipriai nuvarginti. Real dabar teks pakeliauti maksimum valanda iki Basku, kur Baskai keliauja pas Graikus ir namo. Imu Real fora kadangi butent dabar nematau tiek parako pas Baskus kad butu sukovota su viena geriausiu komandu Europoje.
- Balsų: 19
Komentarai (3)