Barselona priima svecius is Liono. Pirmas tarpusavio macas baigesi 0-0, kas reiskia barselonai labai pavojinga prasileisti bent ivarti, o savo ruoztu pelnyti bent kelis ,kad jaustusi saugiau. Tai manau ir bandys daryti katalonai nuo pirmuju minuciu primesdami zaidimo tempa sveciam. Zinant kokie galingi siais metais Barselona ir kokia forma demonstruoja, laimeti daugiau nei dviem ivarciais nebus didele problema.
- Balsų: 26
Komentarai (0)