Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/02/01 07:36 Armani (-6) @118 7/10
 

Na visiškai stipresnė komanda, mėgsta daug atakų žaisti individualiai, Kanarai neturi tokių žaidėjų, kad apsigintų 1x1, o komandinė gynyba irgi neblizga. Čia bus greito krepšinio, o tokiame žaidime nelabai pasitikiu minusinėmis, bet Armani turi daug daugiau rezervų, aišku kelionė netrumpa, bet nemanau, kad tai turės didelės įtakos žaidimo braižui, spėjo pailsėti per parą. Gran Canaria mėgsta nustebinti, bet tiek Armani treneris, tiek žaidėjai supranta, kad prieš tokias komandas reikia sužaisti labai geras rungtynes, kad dėtų žingsnius link top8. Manau laukia labai atsakingos, gražios akiai rungtynės, kur Milanas galvoju, kad nenustebins ir pasiims taip reikalingą pergalę.

  • Balsų: 33
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

davka2253

Padėkų: 11

Sekėjų: 10

  • Unitai 79.86
  • ROI 5.44%
  • W% 53.88%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 215
  • Unitų atspėta: 1608.86
  • W-L-T : 111-95-9
  • Vid. unitų skaičius: 7.11
  • Unitų spėta: 1529.00
  • Vid. koeficientas: -101
 

Unitų pokytis

9084787266602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (23)

  • Na labiau nesisekti negali kai turi Armani -3.5 😄 5 taškai ir ten kažkoks Canaria juodukas katapultą paleidęs tritaškį pataiko. Tada 4 taškai ir laisvam tritaškį duoda išsimesti, tas aišku pataiko 😄
  • Nestačiusiems tai maču tik mėgautis, o tiem kurie pasidėjo tai čia per psichiką neblogai galėjo kirst 😄
  • Neturiu žodžių xddd
  • Su puse armanio komandos - nesugebet laimet 😄D
  • Lavonu lavonai canarai. 😄ddd
  • Top class trenerakas, kodėl neprasižengė tiesiog
  • Nu pratesimas. Nei canarai nelaimes, tai tyliu. Be dzeimso, be gudaicio 😄
  • Kosmosas belekoks
  • Nu tokių rungtynių šiais metais dar neturėjau...
  • Negalvojau, kad canaria tokia graudi 😁
  • Kažkas gražesnio...Tikėkimės be prikolų užbaigs
  • Atsakau...
    Iš pakartojimo Gudaičio trauma rimta...
  • Eriksonas vienas cia laimetu 😄
  • Įsijungiau pirmos dvi atakos puolime ir gynyboj trajakas+ Kuzia puolime dar prieš tai metimas už techninę. Kas ten jiems *** yra, nesuprantu aš...Tokia komanda, o žaidžia...
  • HardAxe Joooo. Ir labai matyt rimta. Su keliu. Isveze su nestuvais
    O tu blede...Galėtų susiimti hėbra, gal palūžo po traumos truputį...Tikėkimės nieko rimtesnio...
  • Joooo. Ir labai matyt rimta. Su keliu. Isveze su nestuvais
  • HardAxe Be Gudaicio ragai armaniui. Ner sansu mamau.
    O tai kas jam ten? Trauma?
  • Negerai kažkas pas juos ten...
  • Rip -10 geriausi atveju, Omiciaus kabliai nei lanko neliecia
  • Be Gudaicio ragai armaniui. Ner sansu mamau.
  • martyko Is +11 per viena kelini i - 1 😄
    Cia ju vizitine kortele 😄
  • Is +11 per viena kelini i - 1 😄
  • Čia dar vienas kosmonautas žaidžia(James). Nerealus žaidimas