Šiek tiek rizikinga, bet tikiuosi gero Barzdos pasirodymo - daugiau negu 1/17 3pt. Kalbant apie Harden'ą, tai jau nekart davė užuomeną, kad bando pasiimt back-to-back MVP ir jei toliau duos tokius stats'us ir pergales, tai neabejotinai jis juo taps. Šiaip spaudimo jau turėtų senai nejaust - įrodė ne tik, kad yra vienas geriausių puolant, bet ir tai, kad sugeba carry'inti komandą sunkiu momentu. Iškritus CP3, Houstonas namie iš 8 played 7W, tačiau didesnė problema jog D. House Jr. su komanda nesusitarė, ir grįžta žaisti į G-League, o pastarasis prisidėjo prie Raketų pergalių nemažai, buvo startinio penketo žaidėjas. Manau, kad be jo D'Antoni's kažką sugalvos, o svarbiausias sistemoje Hardenas ir toliau stebins.
- Balsų: 4
Komentarai (1)