Visa esmė Avtodore, komandoj be gynybos su begalviu puolimų. Nori nori su jais turi bėgti, o užpulti prieš juos vieni juokai, net Minsko komanda metė virš 90 be problemų. Paskutinėse Fiba taurės rungtynėse metė virš 200 per abi komandas. Khimki mesti gali ir daug, aišku gynyba rimtesnė, bet čia nereikės smarkiai pluseti gynyboj, kad laimėti.
- Balsų: 6
Komentarai (0)