Nors ir Partizano vaikinukai namie nepasigailejo daug grandu,vis delto manau,kad si karta jiems to pakartoti neiseis,nesvarbu,kad maccabi net ir namie pralose pries partizana,maccabi turi tokiu svarbiu rungtyniu patirti,todel nesvarbu ar jie los namie ar isvykoje susikaupe bus 100 procentu,o partizano pacanu sirdyje slegs itampa,nes pergales is ju tikisi visas Belgradas.Be to norint maccabi iseiti i top 4 jie privalo laimet isvykoje😋
- Balsų: 0
Komentarai (37)