Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/03/30 03:00 bet title Maccabi laimes (Maccabi laimes) @120 8/10
 

Nors ir Partizano vaikinukai namie nepasigailejo daug grandu,vis delto manau,kad si karta jiems to pakartoti neiseis,nesvarbu,kad maccabi net ir namie pralose pries partizana,maccabi turi tokiu svarbiu rungtyniu patirti,todel nesvarbu ar jie los namie ar isvykoje susikaupe bus 100 procentu,o partizano pacanu sirdyje slegs itampa,nes pergales is ju tikisi visas Belgradas.Be to norint maccabi iseiti i top 4 jie privalo laimet isvykoje😋

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Pocius

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -25.60
  • ROI -67.37%
  • W% 20.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 5
  • Unitų atspėta: 12.40
  • W-L-T : 1-4-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.60
  • Unitų spėta: 38.00
  • Vid. koeficientas: -103
 

Unitų pokytis

-10-16-22-28-34-402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Suskleisti statistiką Detali statistika

Komentarai (37)

  • Nu nepasiseke maccabiui..laukiam kitu rungtyniu...jeigu laimes kitas maccabi...sveikinimai jie jau top 4 😁 DD galima skaityt
  • Nu paskutiniai ar ne paskutiniai taciau jiem finalo ketvertas butu jau kaip laimeta eurolygos taure 😁 o tenai vienas macas gali lemt viska taip kad... 😁
  • Jeigu per didziausia klaida TIE VAIKIUKSCIAI patektu i top 4 , tai paskutiniai 100 procentu..nes ne savo kieme zaistu...tinkliukas netas ir gautu -20
  • Nu teisejai werks is savo darbo kai irasa paziures...
  • Teisejai tokius sudus svilpiaa..
  • Parodyt gal ir parodys bet abejoju ar to uzteks 😁
  • Namie jiems viskas krenta...
  • Tikekimes,kad dar nagus parodys maccabi
  • Nieko ipatingo jie cia nesluoja ...toli grazu iki slavimo..vaikeliam krenta trajakai kolkas...
  • Siauteja jaunieji partizano vyrukai 😁 sluoja nuo kelio juodaodzius zydus 😁
  • Aha
  • Pats uz maccabi?
  • Yuoj kai prasides imesiu
  • Gal kas zino per kur vaizda galima matyti? Dekui.
  • 100 procentu niekada nera
  • Jau cia i pievas 100% partizano pergale
  • Kol jus cia putojotes pastaciau kad abi per pirma kelinuka nesumes 39 tasku
  • Swaistunas pritariu.neisivaizduoja kas daros arenose ir ka jaucia zaidejei kaip visi taip stiprei palaiko. kaip tik dar labiau zaidejei galbut nori laimet cia tie treneriu pasisakymai yra spaudimas. manau nores yrodyt dar Pionir arenoj kas yra kas. Koks dar pasiseke sveciuose ka jus ce snekat nesamones. laimejo stipresni ta diena ir viskas. fiziskai stipresni tikrai ne visi.
  • Na as tai linkciau link partizan, 1 tie kas sako kad ziurovai nieko nelemia, turbut tikrai nei zaide nei ziureje varzybu, nes sirgaliai palaiko psichologiskai, su teikia dvigubos energijos, visai kita busena kai pilna sale ir tuscia..2 cia kzkas sako kad saves nelaiko favoritais, tai pasiduoda, tai viena is taktiku treneriu, nuimt nuo savo peciu atsakomybe ir perduot priesininkui, tai ir tiesiog taktika..be to kad pvz mesina (yra teiges ziniasklaidoj) savo komanda ir laiko ne favoritais pries barsa, tai jokiu budu nereiskia kad jie pasiduos..
  • Tai kad serija iki 3 pergaliu o ne iki 2
  • Tu gal ir neilzelgi patys partizan nesitiki patekt i top 4 ,sake zinon kad maccabis ira favoritas,jie stipresni,ir busim labai laimingi jei serija baigsis 2-1. t.y iskovosim bent 1 pergale .Tai va jau isoko aukciau bambos ir islose pralostas runktynes tel avive,jei laimes dar vienas bus superinis pasiekimas partizanui.Kovingumas gal ir didesnis pas partizana ,bet svarbiose rungtynese t.y sendien wiska lems technika ,susikaupimas ,patirtis ,treneriu strategija,nuovargis...visi kozeriai maccabi ilgesnis geresnis suolelis,zaidejai profesionalesni,labiau patyre..galu gale fiziskai zymiai stipresni.As nesakau kad partizanas negali laimet ,visko gali nutikt..bet apzvelgus viska maccabis ira TIKRAI stipresne.MANO NUOMONE.
  • Ka as jum galiu pasakyt tiesiog cia jusu isitikinimai duoda itakos jum sakyti kad makabis geresni.. Neizwelgiu nei wieno pranasumo ju pusej.. Partizanas kowingumu pranoksta wisas komandas net neabejoju o sudetis lygut lygutele, kad ir kokie jie profesionalai 25 tukst ziurowu tures nemaza itaka ir jai partizan nuo pat pradziu pabegs bus pergale jie werti top4
  • Pagaliau atsirado protingu zmoniu mintys
  • Gana ta partizana kelt jau.Viskas gerai ju statistika namie losiant gera ir tt,reguliariam ir. maccabis isvykoj nevisada sulosdavo.Atsimerkit cia TOP 8,maccabis viskuo geresne komanda ir treneris zymiai geresnis. 20 tukstanciu sirgaliu ira spaudimas didelis,bet juk maccabis ne lkl lygio komanda ,sendien reikia pergales ir ja laimes.Maccabi win.
  • Sutinku su mersu,cia kaip kad visi klyke ,kad Siauliai Rock isvykoje nepadarys,stipresnes komandos ir isvykoje sugeba puikiai suzaisti
  • Izraelis irgi ne baznycia😁 taciau partizanas sugebejo laimeti, tad kodel makabi negaletu belgrade ta pati padaryt?
  • Zhenia bet patikek sirgaliai daug labai duoda. turbut nebuves krepsinio normaliose varzybose kad nazinai kaip krepsininkai uzsiveda kai visa arena saukia. visada uz Partizana.
  • Ne sirgaliai juk zaidzia , o macabi tikrai netykiu kad leis sau neiseit i kita etapa..
  • Nu ne 25 stukos, bet ir 22 nemazai
  • Neina visas rungtynes isbut susikaupus..
  • Ar 5tukstanciu ar 25tukst,cia ne tarpklasines,kad turetu ypac dideles itakos ziurovu skaicius,o auksto lygio profesionalu krepsinis. jei susikaupe iseis i aikste,tai ir visas rungtynes bus susikaupe,nekreipdami demesio i aplinka
  • Ne nu jus tai duodat 😁 padarys ta macabi partizanas ir lengvai... zais juk 25tukst. vietu arenoj, kas ten desis....
  • As manau kad maccabi laimes ant 1
  • Ant kiek tasku laimes viena ar kita komanda
  • Lb atsiprasau bet gal galite paaiskinti kas yra fora. Lb aciu
  • Geriau imt su fora.top sporte emiau macabi +4 su 2kofu