Šį sezoną nei ČL, nei Bundesligoje nesuklupusi Dortmundo Prūsija iškeliauja į Madridą kautis su Atletiku, kai prieš pusę mėnesio savo aikštėje perrašė istoriją, Simeonės ekipą nugalėjusi net keturių įvarčių skirtumu. Psichologinis pranašumas akivaizdus, ir pavaros, manau, Die Schwarzgelben nemažins - praeitame sezone pasirodymas Europoje tikrai nebuvo džiuginantis, kai grupėje abu kartus prieš APOEL Nicosia sužaidė 1:1, krito į Europos lygą, ir buvo eliminuoti aštuntfinalyje, tad šį sezoną norėsis laimėti viską, ką galima. O su tokiu žaidimu - įmanoma, ypač kai Atletikas truputį buksuoja. Baltai raudonų gretose traumuoti svarbūs žaidėjai Costa, Godin, Koke, Lemar, ir veikiausiai šiandien kamuolio nespardys. Dortmundas pastaruoju metu yra tikras įvarčių fabrikas, o Atletiko bene visos pergalės "darbinės", be akivaizdaus pranašumo. Žinoma, pergalė yra pergalė, Juventus Serie A taip pat visų paeiliui netriuškina 3:0 ar 4:0, nors ir galėtų. Bet Atletikas prieš Dortmundą visai neseniai buvo susidūręs ir liko pažemintas. Apskritai, nesvarbu kokia ir prieš kokią, bet komanda, laimėjusi 4:0 ir po dviejų savaičių susitikusi su ta pačia ekipa, negali tiesiog sugriūti ir nesugebėti pasipriešinti.
- Balsų: 3
Komentarai (0)