Na Hornets komandai jau nieko nebelemia warzybos, todel manau zais gana neblogai, be ytampos. daznai, kai komanda zaidzia be ytampos jokios, jiem zaidimas wisai kitaip klijuojasi, net pakrenta taikliau. blazers stipri komanda, bet ji daugiau namu komanda.
- Balsų: 0
Komentarai (0)