Visaip žiūriu į šitą mačą ir niekaip nematau čia graikų pergalės. Po pirmo lango šikna dega abiems, Serbams gal net labiau, nes tie vos 2 pergales sukrapštė. Taigi šiam langui Serbai sugebėjo surinkti beveik stipriausią sudėtį, kokią tik galėjo. Gynėjų grandis Nedovič, Misič, B.Bogdanovič, S.Jovič, puolėjai Lučic, Kalinič, N.Bjelica, po krepšiais Raduljica, Milutinov. Ant suolo dar tokie žaidėjai kaip Jelovac ar Simonovic.
Graikų dominavimo laikai mano nuomone baigėsi, prireiks laiko, kad ši rinktinė vėl būtų tokia kaip anksčiau. Tiek Calathes, tiek Printezis ar tas pats Bourousis jau baiginėja karjeras ir nebėra tokie naudingi, pagrindinio talento Antetokompou nėra, yra jaunasis talentas Dorsey, bet šis žaidėjas rinktinei bus labiau naudingas ateityje, nes kol kas dar reikia jam priprasti prie europietiško krepšinio. Na yra K.Papanikolau ir Sloukas, bet visi kiti žaidėjai vidutiniokai .
Kaip jau sakiau nematau čia pranašumo graikų pusėj, gal tik sava aikštė, bet netikiu ,kad to pakaks atsilaikyt prieš alkaną , galinga serbų rinktinę.
- Balsų: 11
Komentarai (1)