Laikas ir Arsenalui tris taškus pasiimti, žinant prieš ką žaidė pirmus du turus tai rezultatas labai nestebina, priimti namie čempionai o vėliau sekė išvyką į Stamford Bridge'ą. Prieš Chelsį progų tikrai buvo kur reikėjo pataikyti tik į vartų plotą, bet dažnai kamuolys skrido virš vartų, tokie dalykai dažnai nesikartoja, o prieš West hamą įvarčiai turėtų kristi. Pastarieji tiesiog tragiški. Atrodė kad po pirmo turo pralaimėjimo, viskas atsistatys namie prieš Bourne tačiau nieko panašaus. Įmuštas pendelis pirmam kėliny ir daugiau kaip ir nieko. antram išėjo visiškai be motyvacijos, Bourne lengvai žaidė, o viską pasako Wilson'o solo reidas 5 West hamo gynėjų apsupty. praeitą sezoną arsenalas nebarstė taškų namie, kažko panašaus tikiuosi ir šį sezoną.
- Balsų: 3
Komentarai (0)