Na man šitas statymas atrodo labai patrauklus. Pas kipriečius čempionatas dar neprasidėjo, kai Stumbras tiesiog šėlsta, per paskutines 4 varžybas 10 įmušė praleido 0. Buvo nugalėti ir Žalgiris ir Trakai, o žaisdami dešimtyje nugalėjo Palangą 2-0. Dabar apie Apollon per draugiškų 4 varžybų ciklą, pralaimėjo 3 varžybas svečiuose praleisdami 7 įvarčius, o įmušę tik vieną, laimėjo namie vienas varžybas prieš kroatų INTER ZAPREŠIĆ 2-0, kurios tarptautiniuose vandenyse net girdėti nebuvo. Atsižvelgiant į rezultatus ir komandų dabartinę formą, tai šis statymas turi praeiti.
- Balsų: 3
Komentarai (1)