Kaip ir skaitosi diviziono finalas, tačiau vis gi olandai čia už visas komandas yra galva aukščiau, tad atkaklios kovos sunku tikėtis. Pradžiai maniau imt -3.5, bet koef. per silpnas. Tad pasiėmu over su ta intencija, kad australai bent porą įvarčių sugebės įridenti, kadangi iš šeimininkų 5, kaip minimum laukiu.
- Balsų: 3
Komentarai (2)