Tarpusavio mačai rodo, kad aikštelėj mėgsta pasikapot žaidėjai, tačiau šiandieninė situacija verčia abejot tokia įvykių galimybe. Las Palmas jau nebeturi jokių šansų išlikt LaLigoj ir krenta į žemesnę lygą. Espanyolas likus 4 turam pirmas iki iškritimo, tačiau turi net 11 taškų persvarą prieš Deportivo ir praktiškai lieka lygoj, ir netgi gerai užbaigus čempionatą, gali pakilti į aukštesnę vietą. Reziumuojant, motyvacijos šiek tiek turi tik viena ekipa, todėl baisiai drąskytis ir muštis neturėtų..na bent jau logiškai mąstant 😁 sekmės
- Balsų: 2
Komentarai (1)