Philadelphia komanda kaip komanda, o Toronto yra nieko verti. Jeigu kada istempe pergale tai buna pries silpna komanda ir tai vos vos. Daznai uzdedu uz ju pralaimejimu, kad ir koks koeficientas butu. Kaip ir visada lygiosios Hockey'iui pasitaiko, del to dedu 9/10.
- Balsų: 0
Komentarai (0)