Žalgiris šiose rungtynėse stengsis padaryti viską, kad nugalėti ir išvengti fenerbache (arba cska, chimki pergalės atveju) ketvirtfinalyje. Motyvacijos po šiaulių tikrai bus. Išvykoj laimėti gali, ką jau ne kartą įrodė. Manau, kad Žalgiris tikrai norės gauti oly (pao pergalės atveju) arba pao (nedidelė tikimybė, tam reikia real pralaimėjimo bambergui), o ne cska ar fenerbache ketvirtfinalyje. Tuo tarpu oly ideali proga pasirinkti sąlyginai silpnesnį varžovą. Nesinori nuvertinti Žalgirio, bet Baskonia šiuo metu ant žiaurios bangos (ir eurolygoj ir acb ispūdingos pergalių serijos 6 ir 9, kaip sakė Jasikevičius, final four komanda). Graikai (ir klubai ir rinktinės) dažnai pasižymi tuo, kad žiūri į priekį ir renkasi "silpnesnius varžovus" ant popieriaus. Tai oly tikrai labiau norės Žalgirio, nei Baskonios ketvirtfinalyje. Ir šiose rungtynėse gali "pasitaupyti" ir neatskleisti visų kortų prieš playoffus. Tiesa, kortas dar gali sumaišyti realas. Jei pralaimėtų bambergui, tai tada oly atitektų tas pats realas. Bet žiūrint is realo pusės (varžybos vyks jau po žalgirio mačo) aukščiau 5 vietos jie nepakiltų (oly pralaimėjimo ir pao pergales atveju) namų aikštės pranašumo nebus, o su kuo žaisti ar su oly ar su pao jie tikrai nesirinks ir turėtų nesunkiai laimėti prieš bamberga. O be to realas nėra ta komanda kuri renkasi varžovus (mano nuomone). Neveltui pao treneris eurolygai pasiulė rengti paskutinio turo rungtynes, kurios paskirsto vietas, vienu metu, turbūt kažką nujaučia 😁 Bukai labai nemėgsta tokiu varžybų, tai prieš rungtynes čia gali buti po 1,9 i abi puses. Pao panašu, kad nugalės armani ir nepaliks šansų žalgiriui pakilti aukščiau 6 vietos. Šį statymą gali sugadinti milano perglė prieš pao... tada jau oly galėtų rinktis tarp pao arba baskų (o čia jau tokio didelio skirtumo nėra, gal net atvirkščiai jau geriau baskai nei pao, šiuo metu kof 1,4 kad pao laimes graikijos lyga, bet su aikštės pranašumu finale). Tokiu atveju, apsidraudimui galima pasiimti milano pergale su 3,3-3,4 kofu uz 3u. Ir pasiimti kombo statyma pao win/zalgiris win su 4,5-4,7 kofu uz 7u. Arba tiesiog palaukti ketvirtadienio vakaro ir statyma atlikti po pao pergales (jei ji bus, kas labai tikėtina). Aišku, po pao pergalės jau gali nebelikti tokių kofų ir sąlygų. Visą šitą reikalą gali sugadinti baskonios pralaimėjimas efesui ketvirtadienį (bet čia jau labai kosminis variantas su 9 kof). Tai ši statymą galima pasiimti dabar geresnėm sąlygom arba suėjus tam tikrom aplinkybėm (pao ir baskonia pergalės) paimti ketvirtadienį vakare (milan vs pao ir baskonios vs efes rungtynių metu) su prastesnėm, o gal ir dar ir tom pačiom sąlygom. Statymą ikeliu dabar, o kaip čia viskas baigsis, sužinosim penktadienį vakare.
- Balsų: 38
Komentarai (20)