Renkuosi visiškai logišką ir pagrįsta statymą. Komandų lygių skirtumas milžiniškas. Kodėl renkuosi būtent pirmos pusės totalą? Todėl, nes pirmoj pusėj tikrai bus dar susikaupę Lietuviai kuo greičiau susikaupti persvara, ko negalėčiau garantuoti po HT , jeigu turės 20 taškų pranašumą, nebus tiek motyvacijos. Nors jos ir prieš matchą nelabai yra,bet po HT pirmaujant didele persvarą tikrai nebesiardys ir prisisaugos nuo traumų. Sėkmės ir judame su tikrai nesunkiu totalu.
- Balsų: 3
Komentarai (0)