Aišku Vesnina praejusį sezoną vienetuose žaidė silpniau nei poroje, bet sezonas vistiek buvo neblogas, patikrties taip pat turi sukaupusi nemažai ir nors pagrindinis tikslas kaip visada yra pora, tačiau praeiti kelis ratus ir užsidirbti pinigėlio visada yra smagu + kai pakliūna tokios varžovės, tai viskas, kaip sakoma "tavo rankose". Jabeour jau seniai nedemonstruoja nieko rimto ir didelės grėsmės iš savęs nevaizduoja. Sezoną užbaigė išvis ITF serijos turnyrėliuose, kad pergalių balansą ant hardo teigiamą išlaikyt, bet čia visa istorija ir baigiasi. Kovos, vėlgi, gali būti atkaklios, bet manau Jelena čia ir laiko ir jėgų neeikvos ir laimės sausa persvara.
- Balsų: 7
Komentarai (0)