Del Barcelona bankes galim buti ramus, del to manau pritaria beveik visi futbolo megejai... Celta atveju manau bent viena banke bus tikrai pasiekta. Sveciai turi tikrai gera puolima, statistiniu poziuriu jie neissiskiria nuo kitu komandu, bet ipac priekis pas juos yra tikrai talentingas pradedant nuo Aspas ir nepamirstant Sisto (kuris mano atzvilgiu ilgai neuzsibus Celta ir kelsis pas Ispanijos ar tai Anglijos grandus, super talentingas wingeris). Celta gynyboje turi problemu, bet be klaidu gynyboje neapsieina ir Barcelonos komanda kuri per varzybas zaisdami savio stiliumi, stumdimi gynejus ties vidurio linija, zaisdami auksta linija suteikia progu varzovams pasizymeti, Celta pakankamai geri isnaudoti bent viena is tu progu.
- Balsų: 9
Komentarai (0)