Juventus žaidžia su 4 gynėjų linija, pro kurią praeiti tapo be galo sunku. Jau 7 rungtynėse paeiliui 'senjora' išlaikė vartus sausus. Turine komanda rungtyniauja labai atsargiai ir atsakingai, per 9 namų rungtynes šeimininkai praleido vos 4 įvarčius. Dabartinėje formoje jokios spragos nei gynyboje, nei puolime neišryškėja. Taip, teks ir toliau rungtyniauti be klubo ikonos, vartininko Buffon, bet nematau tame jokių problemų, Sczesny kol kas puikiai jį pavaduoja. Romos žaidimas paskutiniu metu neramina, niūri rungtynių eiga jau tapo įprasta net žaidžiant su vidutiniokais. Su gynyba kaip ir viskas tvarkoje, prie trenerio Di Francesco išryškėjo 'plieninės gynybos' principas, tačiau kūrybiškumas puolime nedžiugina. Žaidžiama iki įvarčio, paskui stengiamasi kontroliuoti kamuolį ir per daug nesidraskyti. Ypač tas pasimatė paskutinėse rungtynėse su Torino. Iki tų rungtynių, Roma buvo sužaidusi 3 rungtynes su tikrai silpnesnio pajėgumo komandomis - Qarabag, Cagliari, Chievo. Cagliari ir Qarabag klubai buvo nugalėti minimaliu skirtumu 1:0, o su Chievo teko tenkintis lygiosiomis. Ten dominavo užtikrintas žaidimas prie savų vartų, bet puolimas vėlgi, neatrodė labai įtikinantis. Ir tada atėjo bėdos žaidžiant su Torino. Papuolė komanda, kuri tikrai mėgsta ir gali rungtyniauti atviru žaidimu, kuris kaip paaiškėjo, nėra labai parankus Romai. Na, komanda mano manymu, pasidarė šiek tiek apatiška puolimui.
Mano nuomone, Romos geriausias pasiekimas Turine būtų lygiosios. Šiuo metu, imant visas aplinkybes - Juventus atrodo geriau tiek bendru žaidimu, tiek forma.
- Balsų: 12
Komentarai (0)