Šį sezoną per daug kartų rėmiau jau Baskonia, visus kartus pralošdamas, kai tik statydavau už tą chaosą aikštėje.. Didžiausia problema pas Baskonia visiškai tragiška gynyba, kuria ištampo su 2-3 perdavimais jų varžovai. Madrido komanda kaip ir šiokioje duobėje, pralaimėtos dvejos rungtynės prieš Barcelona ir Maccabi, tai kaip ir laikas atsigauti jau būtų, ypač matant su kokiu atsidavimu lošia Dončič, kas žiūrėjot varžybas prieš Barcelona, turėjot pastebėt kaip jis nervinosi, po nesėkmių ginantis.
- Balsų: 5
Komentarai (0)