Startavo Australijos krepsinio lyga ir tuo paciu dideli tasku totalai. Komandos kaip visada stipriai pasikeite per Vasara ir tai yra budinga sitai lygai, komandos nesugeba islaikyti zaideju daugiau kaip 2 sezonus (pns kaip Zalgiris) arba tas zaidejas tampa per prastas tai komandai arba per geras. Adelaide kaip visada nusiteike ant begimo, is 12 zaideju komandoje jie turi tik 3 kurie gali zaisti po kase kas manau puikiai apibudina sita komanda ir jos tikslus per kur zaisti. Melbourne turi pora pazystamu veidu, C.Ware is ASVEL ir Prather is Ulm abu puikus scoreriai. Pradzioje sezono kofai uz pergales neturi jokios reiksmes kadangi visos komandos veliasi i tasku lenktynes ir laimi ta kuri ta islaiko keliom atakom ilgiau. Abi komandos surinktos rinkti didelius totalus butent to ir laukiu, manau abi virsins 90+ tasku barjera.
- Balsų: 2
Komentarai (0)