Kažką ištraukiau iš skurdžios pirmadienio pasiūlos,žinome męs kaip būna su tais pirmadieniais ,todėl šitas variantas atrodo ypač patraukliai ,o pinnacle dar duoda patenkinama pranašuma su patenkinamu kofu,visur kitur jau mažesni.Na prie esmės ,tai apie khimki nėra daug ką kalbėti ,sudėtis visiems aiški ,paruošta kovoti eurolygoje ir būtent eurolgygoje ateinančia savaite penktadieni laukia pirmas mačas prieš valencia ,beabėjo labai lauktas ir svarbus ir Rygoje tai bus lyg paskutinis apšilimas ir galima išvesti argumentus ,kad mintys jau gali būti penktadienio mače ir beabėjo svarbiausia išvengti traumu ,o prie komandos prieš pora dienų prisijungė paskutinis pirkinys 26 metų puolėjas Thomas Robinson atvykes is lakers ir Bartzoko teigimu Robinsonas jau bus bandomas rungtynėse prieš VEF ,tai bus pirmas mačas pilnos sudėties ir pirma išvyka oficialiose rungtynėse todėl tikiu ,kad neišvengsime mažo haosėlio , o Rygos klubas turi savo ruožtu universalių žaidėjų ,ypač aukštaūgiai kurie gali pridaryti bėdos ir iš tolimesnių distanciju ,prisijungė prie komandos bene geriausias to įrodymas ir pirkinys 208cm Rolands Freimanis.Netikiu ,kad bus lengva Rusams, galimai klampios ir nebudingai nerezultatyvios rungtynės gali būti ,nes tik sezono pradžia ir dar savąsias problemas spręndžia treneriai .
- Balsų: 27
Komentarai (1)