Na komandu lygiu skirtumai cia akivaizdus- Milanas daug rimtesne komanda. Didziausias sio statymo argumentas,tai manau italu nusiteikimas siam turnyrui.Jeigu vietineje lygoje ir buna kluptelejimu ,tai Europos lygoje vaziuojama daugiau negu uztikrintai ,kas leidzia daryt prielaida ,kad komanda rimtai ziuri i si turnyra ir pasirengusi eiti toli.Puikus pavizdys Vienos sutriuskinimas isvykoje 1-5 . Kaip jau minejau lygiu skirtumai ir demonstruojamas zaidimas siame turnyre skiriasi akivaizdziai,todel Milano pergale mazai abejoju.Pabusiu kuklesnis ,pasiulysiu tik -1.0 su nedideliu ,koficientu ,nes futbole visko buna,bet tikiuosi eis nesunkiai.
- Balsų: 2
Komentarai (0)