Cia yra apyligio pajegumo komandos. Del to tokie ir kofai. Bet yra zodis bet... Namai zaidzia po pralaimejimo pries Monaco, kas buvo visiskai laukta. Dabar jie pasitinka taip pat namie, tik siandien su dviguba energija, nes du kart pralaimeti namuose butu... Baisiau negu baisu. Todel cia is namu matysime tikrai dideles emocijas ir uzsivedima. Kas liecia isvyka, pralaimejo jie pirmas varzybas.. Nors ir buvo laikomi favoritai. Siandien vel isvyka ir vel eilinis pralaimejimas. Nors komanda nera prasta pas Strasbourga, bet susizaidimo truko labai pirmose varzybose. Daugiau neissiplesiu. Sekmes, kas kartu!
- Balsų: 4
Komentarai (0)