Klydau ketvirfinalyje , taigi bandau rebilitacijas. Pradesiu nuo to , jog man tikrai labai keista kodel rusai tiek nuvertinti.. Nu suprasciau jiems duotu iki 2.50 bet cia kai stovi 3.00 uz ju pergale tai nebesuprantu. Taip priekine linija geriau atrodo serbu , Mozgovas ginyboje ne pats geriausias zaidejas , taciau puolime judeti gali , cia speciau bus idomi kova po krepsiais , puolime jis draskys Kuzmiciu ir Bobana gingboje atvirksciai.. Taigi , Serbai yra Bogdanoviciaus komanda , as galvoju jog jei jo nebutu cia jie nebutu daeja , kazkaip galimai gal paihologiskai jiems tai yra ar kazkoks tai kitas palaikymas jauciasi , nes zaidime stabilumas islieka.. Taip ginyboje problemu turi , taigi tikiuosi Rusai situos sansus isnaudos.. Labai daug kas priklauso kaip seksis dirbti su Shvedu , kadangi suprantame kiek gauna laisves Rusijos rinktinei pastarasis, sakau jog tokiose rungtynese tikri ekipos lyderiai atsiskleidzia , reikia komandai kazkokios tai varomosios jegos , kas ir padeda cia visam motorui judeti.. Taigi gal ir stipresne priekine linija pas Serbus , taciau apskritai lyginant ekipu sudetis Rusai nenusileidzia.l , dar is sono paziurejus ar tik ne geresne ekipa. Is ties laukia idomus musis , Rusai i stambula turbut biletu pasipirko palaikyti savus. Ir atrodo , kad dar pries cempionata pasakyti Kirilenkos zodziai eina vis arciau realybes, kadangi praejus serbus butu finale o ten taip pat kaip ir cia 50/50.. Taigi kadangi jauciu cia 50/50 , renkames Rusijos +6.5 tasko kas tikrai nemazai tokios svarbos rungtynese.
- Balsų: 14
Tai Svedas prie 73-75 irgi dure trajakeli bet visai neparuosta 😁
aisku jis turi teise mesti tokius metimus , ir is kitos puses gaila kad nepataike nei tas nei tas