Susitinka dvi italų komandos, nevengiančio pulti ir mušti įvarčius ( ypač tarpusavio susitikimuose) statistikos nemesiu, bet esmė tame, kad Fiore namie tikrai pelnys įvartį (gal ir ne vieną) to paties tikiuosi iš Romos 😁
Šitame mače geriau žaisti su over, nes koef vertas dėmesio, o kaip žinote, tokiam mače under padėk, tai iki HT bus 2-2 😁
Tai bandau šįvakar sužaisti su įvarčiais.
Sekmės statantiems 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)