Na cia be didesniu argumentu turi imti Kirgios .Prognozeje pries Dolgopolova jau minejau ,kad panasu australas pradejo suprast karjeros reikme ir kad nereikia svaistyt talento .Zaidzia uztikrintai ,nedaro skubotu neprotingu spendimu ,tiek pirmu tiek antru padavimu solidziai renka taskus. Tuo tarpu Ivo visi gerai zinom ,medkirtis geras ,bet apart servo vargu ka gales daugiau pasiulyt siandiena ypac pries atsigaunanti Kirgios
- Balsų: 2
Komentarai (0)