Na cia viena megstamiausiu mano tenisinkiu ,bet jokiu budu simpatijom nesiremiu,o remiuosiu matytu vaizdu praeita savaite. Kerber tikrai neprastai atrode ,tiesiog Stephens viska kale stipriai ir i linijas is veido matesi ,kad net pati netiki ka daro ta diena ir tas demoralizavo vokiete .Ta diena nuo amerikietes turbut butu krite visi 😁 Siandiena tikiuosi Kerber pergales ,nes kaip jau ir minejau praeita savaite ji atrode neprastai.
- Balsų: 2
Komentarai (1)