Zverevas jaunas ,geras zaidejas .Teko stebeti kelis jo macus ,atrodo tiesiog fantastiskai siame turnyre . Paziurejus i abieju tenisisnku nueita kelia ,net nekelia abejoniu ,kieno priesinkai stipresni buvo.Su visa pagarba Federer ,bet priesinkai jo tikrai ne geriausi buvo.Maco pries Monfili nualintas Bautista ir labiau gruntui prijauciantis olandas ,kuris greiciausiai pirma karta pateko ant hard dangos i semi final atp 1000 .Vienintelis minusas siam statymui,tai senuko Fedes patirtis ir jaunas karstas Zvervo kraujas .Jeigu vokietis zais protingiau,manau visi sansai laimet turnyra.
- Balsų: 18
Komentarai (2)