Iranas viena lėčiausių ir silpniausių komandų čempionate. Malis taškus renka tikrai sunkiai, tiesiog nepataikydami iš po krepšio. Manau taškai abiems komandoms turėtų rinktis sunkiai, todėl einu su abiejų komandų underiu.
- Balsų: 0
Iranas viena lėčiausių ir silpniausių komandų čempionate. Malis taškus renka tikrai sunkiai, tiesiog nepataikydami iš po krepšio. Manau taškai abiems komandoms turėtų rinktis sunkiai, todėl einu su abiejų komandų underiu.
Komentarai (8)