Preliminari data 19;00 bet to tikrai nebus,nes cia UK ,tai lauksim rytojaus.Mano pirmas pasirinkimas bus tarp amerikonu 23 geimu underis.Siaip esu visiskai Youngo pusej,kadangi forma paskutiniu metu tikrai nebloga ,uzlipus ant zoles gavo nuo ciliciaus kas visai logiska, nusieme puse kyrgioso, troicki ir vakar kaip dogas pasieme edmunda.Youngas talento visada turejo daug ,taciau proto mazai ,kur siekdavo lstreakai po 15 machu is eiles nuo betkokiu zaideju ,taciau dabar matome kad su tuo susitvarke ir zaisdamas su galva des savo priesa per 2 setus.kaip ir H2H rodo ,jog jei nusiteikes tai laimes su viena koja ,o jei ne tai prapis ir nesureaguos i tai. Todel kad ir esu juoduliuko pusej , taciau renkuos 23under tuo atveju jeigu ateitu i korta nenusiteikes laimet
- Balsų: 0
Komentarai (1)