Čempionatas galima sakyti įsivažiavo, maždaug susidėjo visos komandos taškus kokį stilių propaguos ir t.t. Abi komandos puola, Vokietija jauna komanda todėl bandys greitai ir efektingai žaisti, tačiau Čilės komanda žymiai labiau patyrusi prieš Kamerūną spardėsi, tačiau iškovojo pergalę, o jų treneris neabejoju bus davęs pilos ir susistatys savo žaidimą į vietas. Čilė mano manymu techniškiausia komanda čempionate, labai geras driblingas, vienas kito supratimas kas gali apsunkinti jaunųjų vokietijos žaidėjų gynybą. Vokiečiai mušė ir mušė daug prieš Australus, tačiau čia mano manymu lygis visiškai skiriasi, todėl Vokiečiai šiandien bus labiau prispausti ir sunkiai vykdys žaidimą. Šiandien Čilė bandys gintis sukandę dantis, nes vokiečiai gali būti pajutę įvarčių skonį, tačiau aš abejoju ar jaunimas sugebės pramušti vidurinę liniją ir kurti daug progų kai Čilės vartininkas tikrai sugeba gerai ginti vartus ir nenumušdamas kamuolio į užribį. Šiandien tikiuosi didesnio čilės dominavimo, jaunimo gynybos pjaustymo technika todėl automatiškai praėjus centrą lengviau bus apačioje kur turės plušėti, o Čilė taip pat provokuos standartus kadangi tai jie sugeba daryti tiksliai todėl aš jokio Vokiečių pranašumo puolime neįžvelgiu ir Čilė net neabejoju, kad kels daug daugiau kampinių savo žaidimu nei jaunieji Vokietukai
- Balsų: 2
Komentarai (2)