Sveiki, šiandien ne ištvėriau ne pasidalinės statymo, Rusijos taurė Lokomotyvas prieš Uralą.
Lokomotyvas pavasarį startavo nuostabiai 3:0 patiesti Krylia, pralaimėtos rungtynės Krasnodarui namie, Maskvos derbyje sužaidė su lyderių lygiosiomis. Iki Amkaro rodos klostėsi viskas neblogai ir rungtynėse su Akmaru prasidėjo.. 3:1 laiminėjo ir sugebėjo rungtynių pabaigoje pralaimėt. Po to netikėtas pralaimėjimas 4:0 CSKA ir žinoma paskutinis matchas su Rubinu VISI PAGRINDINIAI ŽAIDĖ jie sugebėjo pralaimėt Rubinui kuris jokios formos neturi, atrodo lyg šūdo gabalas pralaimi arba žaidžia lygiosiomis. Lokomotyvas turi labai rimtą nuostolį Čorluka pagrindinis centro gynėjas rungtynėse su Amkaru patyrė traumą. Čorluka ne tik kapitonas bet ir jis atlikdavo sunkiausią vaidmenį vadovavo visai Lokomotyvo gynibai, kuri be jo tiesiogine to žodzio prasme subyrėjo rungtynėse su CSKA. Seminas treneris su didžia patirtimi,su tuo pačiu Lokomotyvų ne kartą yra laimėjęs trofėjus, bet dabar jam kažko vis dėlto trūksta.
Uralas labai įdomi komanda, taip galime teigti kad kovoja dėl išlikimo ir randas vos 11 vietoj, bet jų žaidimas pavasarį vertas pagarbos. Jie tai įrodė rungtynėse su Krasnodaru 0:3 atsilikinedami sugebėjo po pendelių laimėt, toliau fantastiškos rungtynės su Zenit ekipa taip jie jas pralaimėjo bet kaip jie žaidė! Like 9 drąsiai atsimušinėjo visas 25 min ir net progą sugebėjo sukurti prie Zenito vartų , bet pačių rungtynių gale pralaimėjo likdami 8. Uralas paskutinėse lygos rungtynėse žaidė DUBLERIŲ sudėtimi prieš Tereką NET PAGRINDINIS TRENERIS NEATVYKO. Tarchanovas liko Ekatirinburge ruošti pagrindinę sudėtį šioms rungtynėms.
Taigi Lokomotyvas po Čorlukos traumos turi rimtu problemų gyniboje, Lokomtyvas baigė jau kova dėl EL kelialapio lygoje. liko tik šį taurė. Uralo istorijoje tai didžiausias šansas patekt į išsvajotą EL.
Abiems komandoms šios rungtynės ypatingai svarbios gal net dėl jų priklausys Semino likimas Lokomotyve. Lokomotyvas prieš tris dienas turėjo sunkias rungtynės su Rubinu ir žaide pagrindinė sudėtimi, kol Uralo pagrindai ilsėjosi. Lokomotyvas bus pavargęs Uralas kaip tik žvalus ir pasirengęs kovoti iki galo. Uralas greičiausiai atiduos kamuolį ir žais kontraatakom o mes žinome kad Lokomotyvo kombinacines atakos nera labai jau tokios įspūdingos.Pats Lokomtyvas stato žaidimą nuo gynibos. Uralas yra pasirengęs visais 100 kovot dėl pegalės! o Lokomotyvas manau atrodys šiek tiek pavargęs ir su neišsprėstomis problemomis žaidime kuriomis naudosis Uralas. Taigi šiandienos mano pasirinkimas Uralas ne pralaimės! 😁
- Balsų: 1
Komentarai (0)