Serbas yra nepastovus žaidėjas ir žaidžia tikrai ne geriausią savo sezoną. Paskutinį savo mačą prieš Cuevą sužaidė klaikiai, matėsi, kad forma kritus. Rusas daug pastovesnis žaidėjas, prieš geresnius žaidėjus mėgsta labiau pasikapoti, matyt įgauna daugiau motyvacijos. Ypač nustebino žaidimas Dubajuje, kai įveikė Federerį ir solidžiai kovėsi su Pouille iki trečio seto tiebreako. O ką dabar išdarinėja Federeris patys matome.
- Balsų: 1
Komentarai (2)