Renkuosi Milaknio underi, nes turi problemu su koja tas gali itakoti zaidima, zais maziau minuciu aisku jis yra ale snaiperis ir meto galima sakyt vien is tritaskio, po derinuku, pats nesusikuria progos metimui ,galima sakyt nesiverzia ir neprovokuoja prazangu Neziba jo taiklumas sita sezona ir galima sakyt atakuoja visalaik laisvas, tikiuosi siandien koki 1 ar 2 tritaskius imes to mums ir uzteks.
- Balsų: 5
Komentarai (0)