Galbūt ir daug kas man nepritarsit, bet pasirinkimas mano toks. Arsenalas šiuo metu išgyvena negandu periodą, Ozilas iš spaudos sklando gandai kad simuliuoja ir turbūt žvalgosi transfero kitur, Sanchezas velgi neaišku ar liks, Wengeras daug kritikos iš fanu susilaukia, keli pralaimėjimai EPL, bet gali Arsenalas sukovoti su Bayernu namie, prisiminiau rungtynes Munchene tai pirmam kelinį Arsenalas niekuo nenusileido namams, tik po pertraukos kai Koscelny buvo pakeistas komanda kiek sutriko gindamasi ir Bayernas tuo pasinaudojo labai puikiai. Suprantama jeigu norėtu ar butu būtina Bayernas manau kad ijunges puolimo mašina įveiktu Arsenala bet tai daugiau garbes rungtynes svečiam. Bayernas dažnai pasitaupo kai nėra reikalo draskytis, ir Bundelygoj tai pastebėjau kai įmuša pora ivarčiu ir daugiau nebeforsuoja įvykių. 8 proc. banko panašiai pasidėjau. Sėkmės.
- Balsų: 17
Komentarai (0)