Sveiki,
Šiauliai šį sezona tragedija
Po Naujų metų išvis pabiro dek finansinių ir kitų dalykų. Žaidėjai nebežaidžia pilnu pajėgumu ir tie patys likę žaidėjai labai žemo lygio.
Po Naujų metų Šiauliai labai varganai renka taškus puolime nes per 5 sužaistas rungtynes išvykoje šiais metais daugiuasia įmetė Dzūkams net 64 tsk.
Nevėžis visai smagi komanda gal gynyba ir nepati geriausiai bet žinant Šiaulių tragedinį puolimą ši fora turi praeiti
Sekmės
- Balsų: 0
Komentarai (0)