Sveiki,
atėjus Kurtinaičiui visiškai nebesitikiu pas rytą gynybos ir žaidimas bus grindžiamas bėk ir mesk. Gynyba kaip pamatėme per du pirmus mačus atėjus Rimui kiaura su Šauliais praleista per pirmą puse 38 tšk. o su Juventus net 42 tšk.
Apie Lietkabėlį viskas aišku jei tik priešininkų komanda žaidžia greitą žaidimą tai jie tuo pačiu atsako per daug nevargdami gynyboje nes Lietkabelis puiki metikų komandą
Iš pirmos pusės tikiuosi begalviško ir greito žaidimo
Sekmės
- Balsų: 7
Komentarai (0)