Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Lietuvos rytas - Techasas

01/19 22:15 Angelinio +6.40
2010/01/19 22:15 bet title Techasas +36.5 (Techasas +36.5) @-125 8/10
 

Iskart ispeju kad siame statyme bus truputi asmeniskumu, poziuriu ir daug ka lemia geografine vietove. Anyway, Panevezio Techasas yra ambicinga, uzgrudinta tikru vyru lietuviu komanda, jie tikrai neleis, kad lenku miestu komanda (lietuvos rytas) pamintu ju garbe ir tyciotusi is ju krepsinio aiksteleje. Manau Panevezio vyrai leis prisininkam laimineti 25-30 tasku bet ne daugiau. Vyrai vaziuoja i vilniu atsipalaidave, be jokios itampos galbut vaziuodami netgi padarys po pora butelaiciu kalnapilio zalio), nusiteike gerai praleist laika nuobodo ir salta antradienio vakara.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Angelinio

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -34.61
  • ROI -25.08%
  • W% 41.18%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 17
  • Unitų atspėta: 103.39
  • W-L-T : 7-10-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.12
  • Unitų spėta: 138.00
  • Vid. koeficientas: 134.1
 

Unitų pokytis

-20-26-32-38-44-502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (42)

  • Zjbs per 1 taska suejo 😁
  • Zjbs suejo 33.5 😁
  • Vieno metimo truko iki overio.nx
  • +34 final
  • 3 taskai butu ir galetum sedet
  • NU PIZE BL😡😡😡😡😡😡😡😡 truko
  • 32 😁 dejau live 33,5 buwo .... nepraeis jau .....
  • Pyzda vyrau jusu overiam, forom ir visom kalbom, as buvau teisus visgi techasas yra techasas... iki kitu susitikimu, ryt leksiu nuo ryto jau i punkta atsiimti litu!
  • Ziek ziek ziek dar dar
  • Va taip ir yra sinicos zaidzia su valanciunais ir buterleviciais, tai nieko gero ir nereikia jau tiketis ....
  • Neblogai losia vyriokai...
  • Krc paimiau ryto fora ir bl gal dar ir imanoma
  • Ryto overis jau kazin ar bus...
  • Tikriausiai techasas nemazai kalnapilio ikale 😁
  • Mldc techasas 😁
  • Nu rytas ir grybai ....
  • Ir eidsonas buwo tikras leaderis, tegul aukoja jobmanta, stepi, zawackini ir perka EIDSONA😡😡😡😡😡😡😡
  • Kalnapilio 😁
  • Nu del eidsono tai klysti jis buvo naudingiausias uleb zaideju pripazintas ,o del kitu sutinku rytas tikrai moka isnaudoti zaidejus ir is ju paversti tikrai gerus zaidejus priesingai nei kitos komandos
  • Popovicius zaide wirs sawo galimybiu ribos.. As zinau ir maciau ka jis is tiesu gali ir netikiu, kad Efese jis rodys gera zaidima.. Jam ten bus didele konkurencija, kurios nebuwo ryte.. Cia galejo daryti ka nori, kiekwiena klaida budawo atleidziama.. O ten taip nebus ir tokio pasitikejimo jis negaus, jau nekalbant apie pasitikejima sawo jegomis.. Ir izwis Rytas wisada is sudo isspaudzia waska.. Bairamovicius vienas is pwz.. Ryte jis buwo tikrai labai geras, Alba jo atsisake.. Price'as buwo ryto lyderis, kur jis dabar kas pasakys? Eidsono sawsiem niekas nezinojo, o wa zmogus padejo Eurocup'a laimet ir pan..
    Zodziu Permainos cia bus tik y nauda.. Ai nepaminejau Baynes'o... 😁
  • Labai prastos zinios, o prognoze tragiska. banint tokius veikejus
  • Tai tam ir reikalingi wisokie lenkai kasininkais dirbt bl.. Isnaudojam pigia darbo jega 😁 O normalus Vilnieciai su naujom masinom wazineja ir wiska gali sau leist.. Ai blet ne apie ta dabar kalba izwis 😁
  • Atsigauk Angelinio nuo pigiu narkotik!! Statymas manau gali praeit, bet su tokiom raslevom eik tu zinai kur .... Vaikyste gal sunki buvo ar kaip?
  • Saulius77 o ka tu nesioji su dviem?
  • Popas dar siandien zais.
  • Raskit vilniuj bent viena lietuve pardaveja arba kioskininke, nupirksiu nama floridoje 😁
  • Ryto over paimtas.. Popo nebus, lieka begalwiai 😁 jei rimtai, tai tikiu, kad popas wienas tu zaideju labiausiai prisidejusiu prie underiu...
  • Ok varau jau... padiskutuosim veliau, davaj, o ceburekai cia tikrai geri 😁
  • Nu skaiciau internete komentaruose kad vilnius lenku miestas
  • Panevezys cebureku miestas tada...
    tu kartais nenesioji kepures su trim paloskem😟😟
  • Tu isvis Vilniuj buves ar tik internete skaitei kad cia lenku yra ?
  • Turėjo vargo sumesdami 95 ir laimėdami ant 21 taško ??
    tu gal jau mesk gerti su savo tais... sabutylnykais ...
  • "padarys po pora butelaiciu kalnapilio zalio" ir uztrauks kesiaka 😁
  • Ydomu ar zais popovic'ius.. Nors manau turetu pries iseidamas suzaist dar
  • Durnesnių prognozių retai sutiksi... :o
    geriausiais statymas Rytas over 102,5 ...
  • Pirmoji perskaityta prognoze siandien ir iskart pakele nuotaika😁 WTF😟😁
  • Nu tai as ir pastaciau sita i dubli, geras cia statymas seip, panevezy vargo turejo vilnius, o ir vyrai vaziuoja ne laimet, o gerai praleist laiko, pametys trajaku, gal dar tarpusavi susilazins kuris daugiau imes. Nzn kodel vilnewski turetu laimet ant 50 ar 90 tasku
  • Nu taij cia zmones statos litus , o ne i asmeniskumus ziuri ...
  • Seip beveik puse komandos pazistu, sakiau kad prognozej daug asmeniskumu, nesu zalgirio fanas, tiesiog palaikau savo misto komanda ir draugus
  • Nu ir statymas ......
  • Nesamone prognoze visiska.
    Siaip jauciu paiims kai nieka... ar tu zinai Techaso sudeti? Ir apie tai kad ten centro net nera, ?
    Zalgirio fanas. 😉
  • Uz lenkus gali greit priesu susirast sitam puslapy!!