Atvirai pasakius sarmata ir prisipazint, bet rimtu argumentu siai stafkei neturiu, tiesiog man sveiku protu nesuvokiama kaip gali gerai besiginanti komanda pralaimet tokiu tasku skirtumu. Pabandysiu pakilt is minuso kaip feniksas is pelenu...
- Balsų: 0
Komentarai (0)