Kad nieko nereiskia sios rungtynes ispanu klubui,tai nereiskia kad jie nusileis si sezona tragiskai rungtyniaujientiems rusams ir dar daugiau nei 6 taskais.Rusijos cempionate nelaimetos nei vienos rungtynes,o ir eurocup laimejo 2 pergales pries belgus ir taip jie atsidure 2 pozicijoje,kurios jie manau neverti,o del totalo tai cia jiem tikrai per didelis duodamas plius zaidzia pries tikrai gynyboje gerai dirbancia komanda.
- Balsų: 0
Komentarai (0)