Politechnika.G laimejo paskutinius 5 game , zaista buvo pries autsaiderius, laikas butu ir pralaimet 😁 Dnipro isvykuose rodo neblogus rezultatus imu Dnipro pergale kazkaip man atrodo turi sutvarkyt 😁 plius kofas geras aisku tik i sistemini
- Balsų: 0
Komentarai (4)