Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2009/12/07 23:00 Timra (1) @-152 8/10
 

Cia remiuosi grynai tuo,kad timra yra namu komanda.laimeta pries tokias komandas kaip linkopings (2 vieta) djurgarden (5ieta).tuo tarpu sodertalje isvykose zaidzia tragiskai.nors ir suzaide lygiom su hv71,bet tai tik vienintele isimtis.dazniausiai isvykose patiria triuskinius.sekmes.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Mantas8

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -71.21
  • ROI -30.05%
  • W% 43.33%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 30
  • Unitų atspėta: 165.79
  • W-L-T : 13-17-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.90
  • Unitų spėta: 237.00
  • Vid. koeficientas: -142
 

Unitų pokytis

-60-66-72-78-84-902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (24)

  • 5:3
  • 5-2 😁
  • Jau 4-2
  • 4:2, darosi ydomu
  • 4:0 uz sita dekui.. o del brynas kazkur minejau kad ju pergale geriau, atrodo mano zodziai pasiteisins 😁
  • Puiku😁
  • 4:0 😁
  • 4:0 😁 linksmai 😁
  • Mes apie brynas ir rogle poros under kalbejom. 😁 su underiais ir overiai tai visad taip. gali sumust 0 gali ir 10.
  • Jum pagarba, bet kita karta argumentuku chebra uzmeskit, nes prasiknisau su statistika ir wistiek nesupratau kdl under.. 😁
  • Taško jau 3-0...😁
  • 2:0 tikiuosi taip ir toliau
  • Jei kazka pakomentuot apie varzybas (butent sitas), tai pagrindinis aspektas butu tas, jog kaip ir sakiau - Timra dabar pakilime. Nugaleti hv kaip minejau, Pakrauta namie linkopingui, djurgadens (kolega jau tai paminejo prognozeje). O ka sondertalje? Ne be tie kurie buvo praeita sezona. O tos lygiosios su HV tai fuksas. HV dabar grybauja taip pat. Nenuostabu kad lygiasias istempe.
  • Kaip tai dingstam? 😁 mano dienotvarke statymai.com puslapyje: ateinu is ryto, apzvelgiu ka zmones raso, parasau komentara sen bei ten (norsi r tai retai buna) ir griztu prie darbu 😁 neturiu laiko as sedet vien cia ir gaudyt kiekvieno argumentus 😁
  • Nu kad jus abu su rollbookie kazka pasakot ir dingstat, tai pikta kad neargumentuojat nieko 😁 O siaip tikiu kad neminusuojat, manau pastaruoju metu wis daugiau zmoniu pliusuoja, tokia nuojauta 😁
  • Tomas007: visiem buna juodu etapu 😁 ir be to as asmeniskai nededu visu savo dienos statymu, nes tikrai tyngiu rasyt 😁 ir kad toks tarpas pas mane minuso, tai nereiskia kad realiai minusa kisenej turiu 😉
  • 😁 rollbookie ir dicamillo gal ant buku dirbat? paskutines 10 prognoziu yspudingos, nebelyskit y leda
  • Timra pergale pagal stats irgi lb geras
  • Kuo geras? man ten brynas pergale
  • Povojingas statymas! cia gali buti pratesimas tat neapsigauk Mantai!
  • Taip, ju under irgi geras 😁
  • Šitas neblogas, iš švedų dar Brynas-Rogle UNDER-6 su kofu 1.75 gerai žiūrisi
  • O be to hv dabar siek tiek grybavo. Netgi Timra isvykoj nugalejo HV 0:2. Daug ka tai pasako 😁
  • Taip sitas paimtas. Timra daba geram pakilime 😁