Pradekim nuo to ,kad jau tik suzinojus grupes sakiau kad Lietkabelis antram etape liks su 0:6.Tai ta linkme ir einam.
Atvaziuoja kieta komanda i panevezi .Greita ,mobili.Panevezio senukams bus sunku suspeti paskui juos.
O Ulm rimtai ziuri i si turnyra.Praejo jie kurkas sunkesne grupe nei Lietkabelis, o isvykose maude kurkas stipresnes komandas kaip Lokomotiv Kuban ir t.t.
Pirmame ture jie suzaide viena blogiausiu macu si sezona puolime ir vistiek dar turejo sansu pries Bayern.Neteke tasko namie turi nori nenori nugalet silpniausia grupes komanda.
O lietkabelis namie nekazka ir losia Europoj.Pralosta viskas isskyrus pergale pries Skopje paskutine sekunde.
Nematau kitos baigties cia tik vokieciu pergale gan uztikrinta
- Balsų: 104
Komentarai (19)