Kas matė rungtynes prieš rytą, turėjo pamatyti, kokioj apgailėtinoj dbr formoj yra vytautas. Nors ir Kalevas baisi komanda šiais metais ir nieko nelaimi, tačiau namie tokia fora turi padengti prieš Vytautą. Vytautas išvyko be delininkaičio, kurio geras ar blogas žaidimas labai daug nulemia komandai ir dimšos, kas sumažina rotacija ir praktiškai nelieka žaidėju, galinčių pataikyti iš toli... Be tirtaškių išvykoje bus sunku sutriuškinti net ir pačią blogiausią komandą. Fora pats tas, kad ja paimti.
- Balsų: 86
Komentarai (18)