West Ham mano manymu yra komanda kuri turėtu šiose rungtynėse nugalėti, sunderland manau didžiausias nusivylimas atėjus D.Moysui, neranda savojo žaidimo, 2 lygiosios, nei vienos pergalės. Abi komandos turi traumuotų žaidėjų, ir rungtynės gal ir nebus pačios gražiausios, manau pamatysime bent kelias geltonas korteles, bet minimaliu rezultatu, namai turi imti.
- Balsų: 2
Komentarai (0)