Sveiki, Normund Seyes siuo metu aktyviai bando isvesti komanda i geresni lygi, paskutinis laimejimas pries "Kuzne" 5-1 pakele nuotaika komandai ir pakele Riga i 13 vieta vakaru konferencijoje. Ivertinus situacija, Dinamo Riga butinai turi rinkti taskus visus macus kurie bus zaidziami namu aiksteleje. F.Kanareikinas irode visiems kad gali zaisti ir be Sobotkos, kuris usiruose isvykti i NHL, siuo metu Avangardas 1oj pozicijoje. Vis tiek siuose rungtynese eisiu su Riga, manau kad jie sugebes surinkti bent 1 taska is siu varzybu) Sekmes
- Balsų: 8
Komentarai (0)